Sledujte nás

Užívejte si život na zahradě se stejným komfortem jako uvnitř domu, a to bez ohledu na počasí díky hliníkové pergole na míru. Můžete ji zafixovat ke stěně domu a rozšířit tak obytný prostor, nebo ji umístěte do zahrady jako samostatný prvek. Získáte tak skvělé místo nejen na odpočinek a relax, ale také letní kuchyni s grilem na pořádání venkovních večírků. A pokud často pracujete z domu, snadno si z hliníkové pergoly vytvoříte tzv. garden office. Řekněte nám své představy a my vám postavíme hliníkovou pergolu na míru vašim potřebám a celý prostor doladíme do posledního detailu.

 

V naší nabídce hliníkových pergol na míru najdete bioklimatické pergoly (lamelové), pergoly se shrnovací střechou a pergoly s pevnou střechou, které využijete také jako přístřešek pro auta. Vybírejte z velkého množství hliníkových pergol nejvyšší kvality od našich dodavatelů Renson a Corradi, které svým nadčasovým designem zapadnou do každého exteriéru.

 

Přizpůsobte si hliníkovou pergolu na míru. Díky širokému výběru modelů, řadě barevných provedení a povrchových úprav u nás najdete přesně to, co hledáte – možnosti jsou takřka neomezené. Při stavbě pergoly budeme postupovat vaším tempem, abychom vyhověli všem potřebám a požadavkům, a vy jste se nakonec mohli těšit z hliníkové pergoly ještě dlouhá léta.

Hliníkové pergoly doplňte o integrovaná topná tělesa, prosklené stěny nebo dřevěné posuvné panely, screenové rolety, osvětlení, venkovní závěsy a další doplňky. Veškeré příslušenství můžete napojit na chytrou domácnost Somfy a ovládat tak pergolu pomocí ovladače či mobilního telefonu. Dnešní pokročilé technologie vás překvapí pohodlím, bezpečím a úsporami na energiích a přinesou vám do každodenního života maximální komfort.

 

Rádi vám pomůžeme se správným výběrem hliníkové pergoly, abyste si mohli užívat krásné chvíle venku po celý rok. Vše odborně zaměříme přímo u vás doma a zajistíme instalaci našimi profesionálními techniky, stavba pergoly je tedy na nás. Vy s ní nebudete mít žádné starosti a po dokončení si budete vychutnávat pohodlnou atmosféru v nové pergole na míru vašim představám.

 

Cena hliníkové pergoly je individuální. V případě zájmu o cenovou nabídku nás kontaktujte přes odpovědní formulář, zavolejte nebo se za námi zastavte na našich showroomech.