Sledujte nás

Vybírat u nás můžete z velkého množství hliníkových pergol nejvyšší kvality od našich dodavatelů Renson a Corradi, které zapadnou do každého návrhu exteriéru. Najdete je vystavené přímo na našich showroomech. V naší nabídce najdete bioklimatické, neboli lamelové pergoly, pergoly se zatahovací střechou a pergoly s pevnou střechou, které jsou vhodné také jako přístřešek pro auta. Jestli si nepřejete mít na své zahradě či terase konstrukci pergoly, nabízíme také mnoho variant markýz na míru.

 

Dále u nás najdete mnoho produktů pro venkovní stínění oken a to od venkovních žaluzií, screenových rolet, předokenních rolet, sítí proti hmyzu, posuvných panelů na terasuaž po slunolamy.

 

Veškeré produkty jsou vyráběny na míru!

Pro správnou venkovní atmosféru se vám postaráme také o venkovní nábytek značek Manutti, Diphano a Egoe. Grily Big Green Egg či ohniště Ofyr. Na showroomu Brno si můžete také prohlédnout námi dodávanou venkovní kuchyni BurnOut.

 

Dále na našich showroomech najdete slunečníky různých rozměrů, hliníkové obklady fasád Renson, umělou trávu či dlažbu na terasu a mnoho dalších.

 

Veškeré produkty vám můžeme napojit na chytrou domácnost Somfy pro ještě pohodlnější ovládání.