Sledujte nás

VENKOVNÍ KUCHYNĚ NA MÍRU

sestavte si venkovní kuchyni dle Vašich představ a potřeb

BURNOUT BBQ

BURNOUT LUX

Využijte hezkého počasí a přesuňte stolování do venkovní kuchyně. Stane se dokonalým prostorem, kde v létě pohostíte návštěvu, užijete si čas s rodinou při dobrém jídle nebo si sami vychutnáte chvilku klidu. U nás vám sestavíme venkovní kuchyni na míru vašim potřebám. Zohledníme váš styl vaření, od kterého se odvíjí rozmístění kuchyňské sestavy, i stylovou a barevnou koncepci exteriéru, aby k sobě vše ladilo a vy jste se mohli radovat z dokonalého venkovního prostoru.

 

Moderní venkovní kuchyně je modulární, takže si ji nakonfigurujete přesně podle svých představ. Dáváte přednost pracovní ploše ve tvaru písmene L, nebo máte raději dlouhé rovné linie? Ani jedno nepředstavuje problém. Více polic, úložných skříněk nebo třeba dřez – sestavíme vám venkovní kuchyni na míru. Pokud už nějaké vybavení máte, zakomponujeme ho návrhu. Kromě toho se také můžete rozhodnout, jestli vaše nová venkovní kuchyně bude na kolečkách. Díky tomu ji přesunete, kamkoliv budete chtít. Ať už zvolíte mobilní, nebo stacionární variantu, nemusíte se bát, komponenty jsou stabilní a bytelné.

Aby venkovní kuchyně zapadla ke každé stavbě, máte na výběr z řady dekorů pracovní plochy i skříněk, u kterých zvolíte také preferovanou hloubku. Možnosti jsou takřka neomezené. Vše se dá zkombinovat s grilem a venkovním nábytkem. A protože krása tkví v detailech, v naší šicí dílně vám rádi vyrobíme dekorační polštářky a další textilní doplňky, které přivedou prostor venkovní kuchyně k dokonalosti.

 

Přemýšlíte, kam venkovní kuchyni umístit? Ideálně blízko domu, abyste snadněji vyřešili elektrické rozvody, přívod vody a odpad. Záleží na tom, jaké vybavení chcete využívat. Venkovní kuchyně pod pergolou má tu výhodu, že v ní uvaříte i za deště. Můžete ji situovat i na terasu, verandu nebo balkón ideálně chráněný markýzou. Pokud hledáte ještě něco navíc a chcete prostor využívat co nejefektivněji, popřemýšlejte nad prosklenými bočními stěnami, posuvnými panely nebo screenovými roletami.

 

Díky nadčasovému designu a kvalitním materiálům, které výborně odolávají povětrnostním vlivům, patří naše venkovní kuchyně mezi špičku na trhu. Bojíte se, že se vám kuchyň nepovede sestavit svépomocí? Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte na našem showroomu, kde nám sdělíte své představy a my navrhneme to nejlepší řešení. Naši designéři ví, co dělají, a rádi vám navrhnout nejen venkovní kuchyni na míru, ale také vymyslí koncepci celého exteriéru i interiéru.