Sledujte nás

MARKÝZY NA MÍRU

V designovém, kazetovém provedení pro každou terasu.

KAZETOVÉ MARKÝZY

MARKÝZY NA ZIMNÍ ZAHRADU

Užívejte si pohodlí na zahradě za slunečného i deštivého počasí díky venkovní markýze, která vám v horkých dnech poskytne tolik žádoucí stín. Navíc také částečně chrání před zvědavými zraky sousedů a kolemjdoucích. Markýzu na míru přizpůsobíme přesně vašim potřebám. Zohledníme barevnou a stylovou koncepci exteriéru a spolu s vámi vybereme to nejvhodnější řešení, abyste se mohli pyšnit dokonalým venkovním prostorem.

 

Co to je markýza? Jedná se o stínicí prvek s velmi jednoduchou konstrukcí. V podstatě jde o textilní zastřešení, které primárně chrání před nadměrným slunečním zářením a lehkým deštěm. Tkaniny jsou ošetřeny impregnací proti vodě i nečistotám. Pracujeme pouze s kvalitními materiály, které zajistí dlouhou životnost venkovní markýzy.

 

Nejluxusnější variantu stínění představují kazetové markýzy, které vás potěší chytrým provedením, funkčností i designem. Díky tomu, že po svinutí jsou ramena i látka markýzy skryté v kazetě, skvěle odolávají nepříznivému počasí, vlhkosti a nečistotám – tím se prodlužuje životnost venkovní markýzy. Skládací profil je navíc zakončen bočními deskami bez viditelných šroubů. Jedná se tak o estetické a elegantní řešení, zasunutá markýza nenaruší vzhled domu ani zahrady.

Hledáte něco navíc? Boční zastínění terasy vyřeší patentované rozšíření, které vytvoří stín navíc. Naše markýzy na míru snížít teplotu v místnosti, čímž šetří i náklady na klimatizaci. Nízké (zapadající) slunce odstíníme venkovní markýzou s výsuvným volánem a venkovním stínění na okna. Zajímavý doplněk představuje venkovní plachta nebo slunečník u bazénu či posezení v srdci zahrady a slaďte všechno dohromady.

 

Markýzy na míru krásně doplní každou terasu, pergolu, zimní zahradu, ale i na světlíky nebo ateliérová okna. Díky nadčasovému designu se venkovní markýzy hodí jak k tradičnímu rodinnému domu, tak i k moderní novostavbě. Pokud vás naše nabídka zaujala napište nám, zavolejte nebo se rovnou zastavte v jednom z našich showroomů.