Sledujte nás

SCREENOVÉ ROLETY

Moderní řešení nejen pro okna, ale také jako boční výplň pergol

Hledáte alternativu ke klasickým předokenním roletám a venkovním žaluziím? Poohlédněte se po screenových roletách. Pojí v sobě funkčnost, styl a výhody hi-tech materiálů. Venkovní screenové rolety dodají exteriéru na eleganci a pozvednou moderní vzhled budovy na vyšší úroveň. Navíc jsou také praktickou stínicí technikou. Vyberte si z široké nabídky designů, materiálů a typů screenových rolet tak, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám a preferencím.

 

Screenové rolety bývají nenápadné, díky čemuž nenaruší vzhled fasády. Mají širokou škálu využití, takže vyhovují téměř každému uživateli. Hodí se nejen jako exteriérové stínění na okna nebo prosklené fasády, ale také jako boční výplň pergol. Venkovními screenovými roletami snadno zastíníte altán, zimní zahradu, terasu nebo zahradní domek.

 

Velkou předností screenových rolet je fakt, že přinášejí stín bez ztráty výhledu do exteriéru. Chrání tak místnosti před přímými slunečními paprsky, ale bez ztráty přirozeného denního světla. Zároveň venkovní screenové rolety poskytují ochranu před zvědavými pohledy zvenčí a zajistí vám tak naprosté soukromí. Slouží také jako pasivní chlazení, čímž pomáhají snižovat náklady za klimatizaci.

Na výrobu screenových rolet se používá technická tkanina, která se skládá z PVC, skelných vláken a polyesteru. Právě díky této látce jsou venkovní screenové rolety velmi odolné vůči silnému větru a dalším povětrnostním vlivům. Vynikají také dlouhou životností, odolností vůči slunečnímu záření a rozměrovou stálostí v různých klimatických podmínkách. Jsou stálé a velmi spolehlivé.

 

Screenové rolety seženete s různými stupni světelné propustnosti, díky čemuž si vyberete, jak silně chcete interiér zastínit. Instalují se s krycím boxem, který chrání tkaninu před povětrnostními vlivy, nebo bez něj – toto řešení si oblíbili zejména zastánci minimalismu. Vedení může být umístěno ve vodicích lištách nebo je řešeno bočním lankem. Ovládání screenových rolet je velmi jednoduché a dá se napojit na Somfy chytrou domácnost.

 

Navštivte náš showroom a prohlédněte si jednotlivá provedení venkovních screenových rolet a kolekci látek. Vybírat můžete z desítek textur a odstínů. Pokud si nebudete jistí, jestli jsou screenové rolety tím správným řešením, rádi vám poradíme a probereme s vámi všechny možnosti.