...nebo nám zavolejte na 776 048 467
  Kontaktujte nás
  Sledujte nás

  Profesionální návrhy exteriérů a interiérový design

  Aneb jak pracujeme

  Plánujete rozsáhlou rekonstrukci nebo jen drobnou změnu, která by oživila interiér? Svěřte projekt profesionálnímu bytovému designérovi. Může vám být k ruce jako poradní hlas, nebo se ujmout celé proměny. Náš tým vám kromě interiéru pomůže také s venkovním zařízením pergoly či letní kuchyně. Zjistěte, jak to u nás chodí.

  Vyplatí se služba profesionálního designéra?

  Prací interiérového designéra je zajistit funkčnost, praktičnost i estetickou stránku celé realizace. Má zkušenosti s kvalitou materiálů a ví, jak nejlépe využít daný prostor. Navíc také pohlídá rozpočet. Výsledný návrh interiéru i exteriéru respektuje váš osobitý vkus a životní styl, aniž byste si museli dělat starosti s výběrem dodavatelů nebo případnými technickými komplikacemi při realizaci.

  01
  Ušetřený čas i starosti

  Řeknete nám své představy a my všechno zařídíme za vás. Odpadne vám hledání vhodného provedení i samotná realizace.

  02
  Nadčasově

  Bytový designér se zaměří na účelnost, ideální kompozici i kombinaci barev. Propojujeme design s funkčností.

  03
  Na míru

  Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Výsledný prostor odpovídá konkrétním představám a požadavkům.

  S čím vám pomůžeme

  • Návrhy interiérů řešíme účelně a nápaditě. Pokryjeme kompletní proměnu interiéru domu, nebo se zaměříme na menší změny v  podobě nových záclon, závěsů, tapet na míru nebo designových koberců, které vnesou do prostoru styl a osobitou atmosféru.  pomůžeme vám vytvořit příjemné domácí prostředí a nabídneme extra komfort nejen v podobě luxusních pohovek. Splníme vaše požadavky nejen na design, ale hlavně na funkčnost.

   

  • Vytvoříme vám také návrh exteriéru, který plynule naváže a doplní vnitřní prostor. Hliníková pergola se stane středobodem vašeho života na zahradě – uzpůsobíme ji pro relax i vaši seberealizaci. A nemusíte si dělat starosti ani s vnitřním vybavením pergoly, naši designéři se o to postarají za vás. Pomůžeme vám vyřešit venkovní stínění i letní kuchyni.

  Naše reference

  Jak pracujeme

  01
  První krok je na vás

  Promyslete si, jaké máte finanční a časové možnosti. Bude nás zajímat, kolik chcete do přeměny bydlení investovat a jestli se na některých krocích budete chtít aktivně podílet, nebo to necháte kompletně na nás. Možnosti jsou takřka neomezené. Domluvte si schůzku na jednom z našich showroomů, kde vás  seznámíme s jednotlivými provedeními. Konzultace na showroomu je zcela   zdarma.

  02
  Všechno přeměříme na místě

  Domluvíme si termín, ve kterém navštívíme místo realizace.  Posoudíme, zda je navrhované řešení  tou nejlepší volbou, a případně řešení poupravíme. Pokud   bude potřeba, zkonzultujeme s   řemeslníky postup prací (elektroinstalace, stavební práce apod.). Vše pečlivě změříme a na   základě toho vypracujeme finální   cenovou nabídku. Návštěva v místě   realizace vyjde na 2 000 Kč bez  DPH. Pokud si plácneme, bude cena   odečtena z celkové sumy zakázky ve  100% výši.

  03
  Zaměříme se na detaily

  Během procesu začneme vybírat materiály a dekory jednotlivých prvků. Hrubou představu budeme mít už po
  konzultaci, ale postupně vše specifikujeme a doladíme podle potřeby. Naši dodavatelé patří mezi přední světové značky. Klademe důraz na kvalitu, trendy design a funkčnost. Všechny produkty se vyrábí na míru konkrétnímu klientovi.

  04
  Zahájíme výrobu na míru

  Jakmile nám potvrdíte objednávku, vystavíme vám zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení okamžitě zahájíme výrobu na míru. Ta trvá přibližně 2 až 8 týdnů podle
  typu produktu a rozsahu zakázky. Před dokončením se s vámi spojíme a naplánujeme datum realizace. Během celé doby jsme vám neustále k dispozici a je-li to potřeba, zajistíme poradenský servis týkající se stavebních prací nebo elektroinstalace.

  05
  S instalací si nemusíte dělat starosti

  V domluvený termín přijedou naši technici na místo realizace a  prohlédnou si prostor. Seznámí vás s průběhem montáže a v případě potřeby zajistí ochranu okolního vybavení. Pokud to typ instalace vyžaduje, přiblíží vám, jak produkty fungují, jak se ovládají, a sdělí vám všechny potřebné informace. Místo realizace po sobě také uklidí.

  06
  Užívejte si nadstandardní servis

  Po celou dobu užívání našich instalací máte k dispozici servis nejen v záruční době, poskytujeme také pozáruční servisní služby. Můžete využívat i možnosti prodloužení záruky produkty. To v praxi funguje tak, že si u nás objednáte tzv. preventivní servis,  během kterého zhodnotíme stav realizace, a podle toho určíme záruční dobu

  Proč chtít návrh interiéru/exteriéru od Diamond Design

  více než

  2000

  realizací ročně
  showroomy

  4

  po celé republice
  více než

  15 let

  na trhu
  Spolupráce s

  89

  předními dodavateli

  Naši designéři

  JIŘÍ ROSECKÝ jednatel Praha / Brno
  BEÁTA SVEDKOVÁ designér, projektový manažer INTERIÉR Brno
  PETRA ISKROVÁ designér, projektový manažer INTERIÉR Brno
  ZUZANA DROZDOVÁ designér, projektový manažer INTERIÉR Brno
  ING. LUCIE MALÁROVÁ designér, projektový manažer INTERIÉR Brno | Olomouc
  TOMÁŠ TINKA projektový manažer EXTERIÉR Brno
  DAVID SIGMUND projektový manažer EXTERIÉR Brno
  LUKÁŠ RÁČEK projektový manažer EXTERIÉR Brno | Vysočina
  MARTIN FIKR projektový manažer Praha
  ING. MAREK BIERSAK designér, projektový manažer Praha
  TOMÁŠ BEDNÁŘ projektový manažer Praha
  PŘEMYSL BOLF jednatel Zlín
  VLADIMÍR ŠILHÁN projektový manažer Zlín
  KATEŘINA ŠŮSTKOVÁ projektový manažer Zlín
  ING. LUBOŠ SMOLÍK jednatel Hradec Králové
  JIŘÍ ŤUPA jednatel Hradec Králové
  MGR. JAKUB KUSALA projektový manažer Hradec Králové