Sledujte nás

Hledáte ideální interiérové stínění? Pomůžeme vám vybrat moderní zastínění oken, které bude funkční a praktické a zároveň podtrhne vzhled celého interiéru. Vše uzpůsobíme vašim specifickým požadavkům. Stínění oken naměříme a poté i odborně nainstalujeme. Zjistěte, jaké máte možnosti.

 

Proč vsadit na interiérové stínění? Budete moci snadno regulovat množství jasu pronikajícího do místností a vytvoříte si tak ideální poměr světla a stínu přesně podle svých potřeb. Rolety a žaluzie se podílí také na tepelné izolaci, v zimních měsících zabraňují úniku tepla a v létě naopak pomáhají snižovat přehřívání prostorů. Díky vnitřnímu zastínění oken se navíc nemusíte bát všetečných pohledů kolemjdoucích a narušení svého soukromí.

 

Stínění oken vyřešíte klasickými záclonami či závěsy nebo vnitřními roletami a žaluziemi. Přemýšlíte, jestli jsou lepší žaluzie nebo rolety? Záleží, co očekáváte. Liší se hlavně způsobem stínění. Lamely žaluzií se dají naklápět a umožňují větší regulaci intenzity světla po celé ploše žaluzie. Lamely rolet jsou naproti tomu pevně spojené a sílu světla usměrňují vytažením nebo stažením. V nabídce najdete například luxusní dřevěné žaluzie na míru, které vynikají kvalitním zpracováním a unikátní kresbou dřeva.

Mezi oblíbený typ stínicí techniky patří látkové rolety, které skvěle zapadnou do minimalistického a esteticky čistého interiéru. Pokud hledáte stínění do oken, které by se stalo dominantním prvkem v místnosti, vsaďte na designově zajímavé římské rolety nebo na plisé rolety – ty přesunete do jakékoliv úrovně okna podle polohy slunce. V nabídce nechybí ani japonské stěny (japonské stěny), pomocí kterých zastíníte i velké plochy a předělíte místnosti, a baldachýny a stropní stínění.

 

Ať už jsi vyberete jakýkoliv typ interiérového stínění, uzpůsobíme ho na přání vašim potřebám. Vnitřní zastínění oken můžete zkombinovat také s venkovním stíněním. Navštivte jeden z našich showroomů, kde si prohlédnete materiály i barevné provedení. Společně pro vás vymyslíme to nejlepší řešení.