...nebo nám zavolejte na 776 048 467
  Kontaktujte nás
  Sledujte nás

  Diamond Design ®

  DIAMOND DESIGN® je česká obchodní značka zajišťující návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové (závěsy, látkové rolety a římské rolety) a exteriérové stínicí techniky (screenové rolety, venkovní žaluzie). Dále také v oblasti designových látek a dekorací, interiérových tapet a programu outdoor living v podobě hliníkových pergol, venkovních kuchyní a venkovního nábytku. Jsme stabilní společností s více jak patnáctiletou tradicí, vlastním výstavním, administrativním, výrobním a skladovacím zázemím. A také profesionálním designovým a technickým oddělením. Síla naší společnosti tkví především v individuálním přístupu, originálním portfóliu produktů a špičkovém servisu. Dokážeme být velice flexibilní k požadavkům a potřebám i pro toho nejnáročnějšího klienta. Spolupracujeme s významnými designerskými a architektonickými studii v České republice.

  2000

  Přes 2000 realizací ročně v České Republice

  4

  showroomy, které můžete navštívit v rámci České Republiky

  15

  Stabilní společnost s více jak patnáctiletou tradicí

  89

  Spolupráce s 89 předními dodavateli

  Provádíme přibližně dva tisíce privátních a komerčních realizací ročně, což nám přináší obrovské zkušenosti a řadí nás mezi největší realizátory produktů a služeb v našem oboru. Každý projektový manager nebo designer řídí zakázku od začátku do konce. Odpadá tak problém s komplikovaným předáváním informací z obchodníka na realizační tým a tím prostor pro případnou chybu. Vnitřní procesy jsou řízeny moderním informačním systémem, který zajišťuje plynulý průběh každé naší realizace. Provozujeme největší síť výstavních showroomů v České republice v oblasti našeho zaměření.V našich výstavních prostorách jsou vždy k vidění nejnovější trendy a technické novinky. Naši odborní specialisté vám zde vždy ochotně předvedou jednotlivé produkty a možná řešení právě pro váš projekt. Součástí jsou nekonečné kolekce materiálů, ze kterých lze vybírat. Spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními výrobci. Do naší nabídky zařazujeme jen prověřené a kvalitní produkty. Při jejich výběru klademe důraz především na kvalitu, ale také design, dlouhou životnost a funkčnost.

  Naší chloubou je technické zázemí tvořené výhradně odborníky s mnohaletou praxí. Snahou našich technických pracovníků je nalezení nejlepšího a nejefektivnějšího technického řešení, které odpovídá individuálním představám našich zákazníků. Instalace a servis provádíme výhradně našimi proškolenými techniky. V oblasti výroby využíváme nejmodernější technologie, stejně tak jako řemeslný přístup tam, kde je ho zapotřebí. Klademe velký důraz na dodržení technologických postupů a také na výstupní kontrolu kvality našich produktů. Značka DIAMOND DESIGN je dynamickou značkou s nepřetržitým vývojem. Reagujeme na nejnovější trendy a požadavky trhu, hledáme neustále nejnovější cesty pro zkvalitnění našich služeb a dbáme na vzdělávání a profesní růst svých zaměstnanců. Pravidelně se účastníme významných evropských výstav zasahujících do spektra naší činnosti.