Sledujte nás

Chcete si občas užívat výhled na oblohu, ale zároveň mít na zahradě místo, kde byste mohli trávit čas i za deště a oslnivého slunečního světla? Skvěle se k tomu hodí pergola se shrnovací střechou. Zajistí vám stinné místo v horkých dnech a pokud se budete chtít hřát ve slunečních paprscích, stačí jednoduše stáhnout látku pod ochrannou stříšku. Poradíme vám, na co se při výběru zaměřit, aby pergola se zatahovací střechou odpovídala vašim představám.

 

Vyberte si to nejlepší konstrukční řešení. Pergolu se shrnovací střechou umístíte na nosnou zeď i volně do prostoru zahrady. Získáte čistý minimalistický a otevřený prostor pouze s podpůrnými předními sloupy kulovitého nebo diamantového tvaru. Pokud si budete přát více soukromí, boční zastínění pergoly vyřešíte třeba screenovými roletami. Pergoly se zatahovací střechou jsou opatřené patentovaným žlabem na odvod vody mimo terasu. Střechu můžete zvolit rovnou nebo sklopenou.

Pergolu se shrnovací střechou můžete vybavit nejrůznějšími doplňky. Venkovní nábytek slaďte s polštáři, závěsy či záclonami i nejmenšími drobnostmi. Pergoly se zatahovací střechou jsou vyvinuty tak, aby se přizpůsobily jakémukoliv vnějšímu prostoru. Svým designem a funkčností se hodí jak do bytové zástavby, tak i do užitkových a komerčních prostor, jako jsou například restaurace. Veškeré prvky pergoly napojíte na chytrou domácnost Somfy a můžete ji ovládat pomocí mobilu, tabletu nebo dálkovým ovládáním.

 

Naše pergoly se shrnovací střechou se vyznačují kvalitní povrchovou úpravou. V základní nabídce barevných odstínů najdete trendové barvy, jako je kamenná šedá, pepř a sůl, titan, slonovinová nebo bílá. Rádi vám také pergolu nalakujeme do jakékoliv barvy RAL.

 

Zvažujete, jestli by nebyla lepší pergola s pevnou střechou nebo rovnou bioklimatická pergola? Navštivte náš showroom a prohlédněte si jednotlivá provedení. Rádi s vámi probereme všechny možnosti a navrhneme vám nejvhodnější řešení.