...nebo nám zavolejte na 776 048 467
  Kontaktujte nás
  Sledujte nás
  Exkluzivní design a realizace na míru:

  Exkluzivní design a realizace na míru:

  pořiďte si luxusní pergolu

  Pokud zvažujete pořízení nového zastřešení terasy, nespokojte se s ničím menším než s luxusní pergolou na míru. Bude uzpůsobená přesně vašim potřebám a požadavkům. Investice do kvality a stylu se vyplatí. Objevte své možnosti a vsaďte na všechny výhody, které pergoly na míru nabízí.

  Zahradní pergola nepředstavuje jen designový doplněk domu,
  je plně funkčním prostorem

  Hliníkové pergoly představují moderní praktické řešení zastřešení, zároveň ale vytvářejí jedinečnou atmosféru a proměňují vzhled domu, zkrátka povýší exteriér na vyšší úroveň. Bez nadsázky se dá říct, že jsou luxusní pergoly symbolem moderního života na zahradě. Pohled na vycházející slunce s šálkem ranní kávy v ruce, oběd na čerstvém vzduchu i romantika pod hvězdami – pergola na míru vám poskytne řadu nezapomenutelných zážitků.

  Hliníkové pergoly jsou jako dělané pro relax a odpočinek. Často se využívají jako místo zahradního posezení s rodinou a přáteli. Tím to ale ani zdaleka nekončí. Zahradní pergolu uspořádáte jako letní kuchyni grilem a takřka kompletním vybavením i jako prostor na pořádání venkovních večírků. V pergole není problém zřídit garden office, kreativní dílnu pro děti i dospělé nebo místo ke cvičení.

  Naše nejnovější realizace:

  Chcete pergolu využívat celoročně? Jde to, záleží, jaký typ pergoly zvolíte, ale s vhodným vytápěním to nepředstavuje problém. Pokud ukotvíte pergolu u domu, rozšíříte obytný prostor o další místnost. Nebo z ní vytvořte osobitou zimní zahradu. Pergolu můžete využívat také jen na letní sezónu s tím, že v zimě do ní uložíte zahradní nábytek.

  Seznamte se s nejoblíbenějšími typy pergol

  Všechny typy hliníkových pergol vynikají snadnou údržbou, stabilitou, odolností vůči povětrnostním vlivům, dlouhou životností a nadčasovým designem. Pokud hledáte opravdový komfort, pergoly disponují řadou praktických funkcí a lze je osadit chytrými doplňky, jako jsou screenové rolety, integrované vytápění nebo osvětlení. Všechny prvky se dají napojit na chytrou domácnost Somfy. Každý typ pergoly seženete v několika modelech.

  • Bioklimatická nebo také lamelová pergola představuje nejmodernější řešení. Konstrukce a hi-tech vychytávky udržují v pergole ideální klima – prostor se nepřehřívá, vzduch neustále cirkuluje. Pergola automaticky reaguje na sluneční paprsky, vítr i déšť díky otočným lamelám na střeše. Regulace světla a větrání nejsou jediné přednosti bioklimatické pergoly. Vyniká také flexibilitou, multifunkčností a jednoduchým ovládáním.

  • Pokud si rádi užíváte výhled na bezmračnou oblohu, je pro vás pergola se shrnovací střechou jako dělaná. V momentě, kdy pro vás bude sluníčko příliš ostré nebo začne pršet, střechu vytáhnete – jednoduše pomocí dálkového ovladače nebo smartphonu. Pergola se zatahovací střechou je ideální volbou také na terasy, kde je žádoucí maximální průchod světla do místnosti.

  • Hledáte elegantní a funkční zastřešení terasy? Poohlédněte se po pergole s pevnou střechou. Její design potěší hlavně minimalisty a fanoušky čistých linií a klasického stylu. Navíc se hodí také jako přístřešek pro auta nebo stříška nad vchodovými dveřmi – všechna zastřešení v exteriéru si tak můžete sladit do jednoho provedení. Pergola s pevnou střechou v zahradě vynikne jako samostatný prvek a také krásně splyne s fasádou domu.

  Pergola na míru aneb všechno pohlídáme za vás

  Statické zatížení, hydroizolace, ukotvení, podloží – na to a na další aspekty je třeba myslet, když stavíte pergolu svépomocí nebo zvolíte tzv. stavebnicovou pergolu z hobbymarketu. Ušetřete si starosti a nechte si udělat pergolu na míru. Její největší výhoda spočívá ve variabilitě. Půdorys do tvaru písmene L, atypy či vícemodulové provedení nepředstavuje problém. Navrhneme řešení pro konkrétní terasu, ničemu se nemusíte přizpůsobovat. U pergol na míru se navíc můžete spolehnout na kvalitní materiály i provedení celé realizace.

  Na místě vše přeměříme a vytvoříme návrh pergoly. Profesionální montáž je taky na nás. Nadstandardní pozáruční servis je pro nás samozřejmostí. Zjistěte více, jak to u nás funguje.

  Užijte si prostor vyladěný do posledního detailu

  Pergola na míru v našem pojetí zahrnuje komplet všechno, nejen práce související s instalací, ale také vnitřní zařízení. Vybavení pergoly vybereme společně tak, aby vám maximálně vyhovovalo. Doporučíme vhodný venkovní nábytek, napojíme LED osvětlení a doplníme boční zastínění pergoly v podobě screenových rolet nebo posuvných panelůPohlídáme všechny maličkosti, které vám zpříjemní pobyt v nové pergole, a povýšíme váš outdoor living na vyšší úroveň.

  Proč vsadit na pergolu od DIAMOND DESIGN?

  1

  KOMPLETNÍ SLUŽBY

  Zajistíme pro vás návrh, realizaci i servis pergoly. Kompletní služby od nás vám zaručí bezchybný výsledek.

  2

  MODERNÍ OVLÁDÁNÍ

  Ovládejte svoji pergolu prostřednictvím telefonu, mobilu i dálkového ovládaní díky Somfy.

  3

  RENSON AMBASSADOR

  Jako ambasadoři společnosti RENSON jsme skuteční odborníci na jejich produkty!

  4

  NAŠE SHOWROOMY 

  Rádi vám pomůžeme se správným výběrem hliníkové pergoly na našich 4 showroomech.

  Navštivte jeden z našich showroomů 

  a vyberte si typ pergoly, který bude odpovídat vašim představám. Navíc se přesvědčíte o kvalitě použitých materiálů i precizním provedení.

  Autor: DIAMOND DESIGN