Sledujte nás

PERGOLY S PEVNOU STŘECHOU

ALGARVE CANVAS

AERO CANVAS

Prodlužte si venkovní sezónu v pergole s pevnou střechou – ochrání vás před větrem i deštěm. Ocení ji zejména milovníci klasiky a čistých minimalistických tvarů. Pergoly se střechou představují elegantní, stylové a funkční řešení zastřešení terasy, ale nabízí daleko větší využití. Prozkoumejte všechny možnosti a vyberte si, co vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám s výběrem pomůžeme a navrhneme nejvhodnější řešení.

 

Pergoly na míru se vyrábí pouze z kvalitních materiálů, které se pyšní dlouhou životností. Pevná kovová střecha je ošetřena antikondenzační vrstvou. Odvod dešťové vody je zajištěný integrovaným odvodňovacím systémem. Na spodní straně střechy najdete natáhnutou látku, která vytváří jemný estetický vzhled. Vyberte si pohledovou látku až z 8 barev. Hliníkové profily nalakujeme do jakékoliv barvy RAL podle vašeho přání.

Pergola s pevnou střechou se nehodí pouze na terasu, využijete ji také jako přístřešek na auto nebo stříšku nad vchodem. Jedná se i o oblíbené řešení u vybraných komerčních prostorů, jako jsou například restaurace nebo hotely či zastřešení parkovacích stání u jiných ubytovacích zařízení.

 

Upravte si pergolu na míru svým představám a vybavte ji také bočním zastíněním. Doplňte pergolu posuvnými panely, prosklenými nebo pevnými hliníkovými stěnami či screenovými roletami. Přidejte také stylová LED světla a užívejte si pergolu s pevnou střechou také v noci. Všechny prvky pergoly se dají napojit na chytrou domácnost Somfy.

Nejste si jistí, že bude pergola s pevnou střechou tou správnou volbou? Přijďte si jednotlivé modely prohlédnout do našeho showroomu. Třeba zjistíte, že vám bude více vyhovovat bioklimatická pergola nebo pergola se shrnovací střechou. Probereme s vámi všechny možnosti a společně s vámi vybereme to nejlepší řešení.