...nebo nám zavolejte na 776 048 467
  Kontaktujte nás
  Sledujte nás
  Školení s Big Green Egg

  Školení s Big Green Egg

  Dne 24. 1. 2024 jsme se zúčastnili školení světově proslulé značky kamado grilu Big Green Egg, které slavilo padesát let od svého založení. Toto školení bylo pořádáno ve spolupráci s partnerem Banador.

  Měli jsme to potěšení být ubytováni v krásných prostorách Hotelu Kouty, který se nachází uprostřed lesů na severozápadě Vysočiny.

  akce s grily Big Green egg

  Po příjezdu jsme byli srdečně přivítáni v jednom z lesních apartmánů a následně jsme si mohli vychutnat osvěžující nápoje v hotelovém baru. Před samotným začátkem školení jsme si měli možnost vychutnat skvělé pokrmy připravené šéfkuchařem Janem Punčochářem právě na grilu Big Green Egg.

  Školení se zaměřilo především na novinky v oblasti marketingu, prodeje, prodejních nástrojů a technických vylepšení grilu Big Green Egg. Jednou z novinek, která byla představena, je možnost zapůjčení Big Green Egg pro zájemce o koupi, aby si mohli vyzkoušet jeho vynikající vlastnosti.

  Po skončení školení jsme si mohli vychutnat bohatou večeři formou rautů, kterou připravil Honza Punčochář s pomocí dalších kuchařů. Večer probíhal v duchu volné zábavy, na kterou se aktivně podíleli organizátoři z Banadoru a další konkurenční firmy.

  grily big Green egg

  Tímto ještě jednou děkujeme za pozvání na tuto zdařilou akci!

  Autor: DIAMOND DESIGN