...nebo nám zavolejte na 776 048 467
  Kontaktujte nás
  Sledujte nás
  luxusní plédy FINE

  luxusní plédy FINE

  luxusní plédy venkovského stylu

  FINE je rakouská textilní firma, jejíž působení se odehrává v malebných tyrolských horách, což výrazně ovlivňuje vzhled jejich luxusních plédů. Plédy reflektují zejména venkovský styl, který zdůrazňuje regionální původ společnosti, ale zároveň se rozhlíží směrem k modernímu a tradičnímu spojení.

  Základem látek jsou materiály nejvyšší kvality, jako je vlna, len a bavlna.

  Kombinace těchto kvalitních materiálů s precizními barevnými paletami, složitými vzory a do detailu promyšlenými dekoračními prvky, jako jsou výšivky, potisky a aplikace, dává kolekcím značky FINE charakteristický rukopis, který spojuje moderní a alpské designové prvky s tradičním podpisem společnosti.

  Kolekce plédů z přírodních vláken jsou především určeny pro soukromé obytné prostory, kde spojujeme unikátní vzory s přírodními materiály a vytváříme inteligentně strukturované kolekce. Značka FINE je považována za tyrolského specialistu na útulné bytové textilie ve stylu moderního venkovského domu, což podtrhuje jejich jedinečnost na trhu.

  Přinášíme vám podzimní inspiraci, jak lze váš interiér navrhnout právě s PLÉDEM FINE, který si můžete společně s mnoha dalšími prohlédnout na našem showroomu Brno!

  Domluvte si termín návštěvy

  Autor: Aneta Ekslerová