Sledujte nás

Hledáte přístřešek, který byste mohli využívat celoročně? Poohlédněte se po bioklimatické pergole, která je vybavená nejmodernějšími hi-tech vychytávkami udržujícími uvnitř ideální klima. Pergola se sama přizpůsobí ostrým slunečním paprskům, dešti a větru a nabídne vám maximální komfort za každého počasí. Stačí, když nám sdělíte své představy, my připravíme návrh a stavbu pergoly také realizujeme přesně podle vašich představ.

 

Co je to bioklimatická pergola? Jedná se o nejmodernější typ zastřešení teras. Pracuje s naklápěcími lamelami, odtud se pak také někdy setkáte s názvem lamelová pergola. Konstrukce podporuje cirkulaci vzduchu a větrání a tak se prostor ani za vysokých teplot nepřehřeje. Pokud hliníkovou bioklimatickou pergolu vybavíte i dalšími prvky, využijete ji také během celého roku nehledě na počasí.

 

Boční zastínění pergoly vyřešíte posuvnými panely, prosklenými stěnami se závěsy nebo screenovými roletami. Bioklimatickou pergolu vybavte také integrovaným topným tělesem, abyste ji mohli využívat i za chladného počasí. Vyplatí se popřemýšlet i nad detaily – osvětlení pergoly navodí útulnou atmosféru, závěsy do pergoly vás zase uchrání zvědavých pohledů a podtrhnou vzhled interiéru.

Jednotlivé prvky hliníkové bioklimatické pergoly můžete napojit na chytrou domácnost Somfy a ovládat je pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo prostřednictvím dálkového ovládání.

 

Kompletní služby týkající se hliníkových pergol na míru v našem podání zahrnují technický návrh, přeměření prostoru, realizaci i následný nadstandardní servis. To vše vám zaručí bezchybný výsledek. Naše bioklimatické pergoly jsou vhodné jak do soukromé zástavby, tak i do komerčních prostor.

 

Moderní nadčasový design lamelových pergol díky takřka neomezeným možnostem úprav zapadne do jakékoliv zahrady. Pokud nevíte, který typ bioklimatické pergoly pro vás bude nejvhodnější, přijďte se podívat do našeho showroomu, kde je najdete vystavené. Společně s vámi vybereme ideální bioklimatickou pergolu, která vám bude dělat radost řadu let.