...nebo nám zavolejte na 776 048 467
  Kontaktujte nás
  Sledujte nás
  Prezentace DIAMOND DESIGN na Čeladné

  Prezentace DIAMOND DESIGN na Čeladné

  15. června 2018 byl DIAMOND DESIGN k vidění v golfovém resortu v Čeladné. V krásném koutu naší země, v samém srdci Beskyd, kde už jen samotný výhled na okolní krajinu působí jako balzám na lidskou psychiku a duši. Golfový resort poskytuje veškerý možný komfort a kolegové ze showroomů v Ostravě a ve Zlíně tam připravili svým klientům pohodové odpoledne.

  Terasu s pergolou RENSON s pohyblivým lamelovým stropem, screenovými roletami a bočními posuvnými panely s dřevěnými lamelami elegantně doplňoval designový nábytek Manutti. Hosté si mohli na vlastní smysly vyzkoušet moderní sedací soupravy Kumo a Fuse, ratanová pohodlná křesla a lehátko River, lehounké židle s umělým výpletem Latona, nebo minimalistické židle Liner, vše doplněné o stolky nejrůznějších tvarů a doplňky jako podnosy a svíčky. Podlaha REHAU pak doplňovala dokonalý image naší party terasy.

  Kdo zrovna netestoval vybavení terasy, mohl si pod dohledem instruktorů z Golfové akademie nacvičit profesionální odpal, nebo osobně otestovat elektrokola značek Ghost a Lapierre, nebo jen tak degustovat vybrané pochutiny a kochat se západem slunce.

  Neobvyklým zpestřením a překvapením večera byla ukázka umění boje s japonským mečem. Nebylo to překvapení pouze pro naše hosty, ale i pro nás samotné. V akci/boji jsme totiž mohli shlédnout našeho ostravského kolegu. Klobouk dolů.
  Ty, co s námi vydrželi až do večera, čekala ještě degustace lahodných vín vinařství z Blatnice pod Sv. Antonínkem. Za návštěvu a účast děkujeme a doufáme, že jste si zajímavé odpoledne užili stejně dobře jako my.

  Autor: Aneta Ekslerová