...nebo nám zavolejte na 776 048 467
    Kontaktujte nás
    Sledujte nás

    PROJEKTOVÝ MANAGER / DESIGNER

    Do našeho brněnského týmu hledáme kolegu na pozici projektový manager pro prodej a realizace v oblasti interiérového designu a stínící techniky.

    Popis pozice

    • Zpracování nabídek.
    • Zpracování návrhu řešení zakázky.
    • Zaměření zakázky.
    • Zajištění organizace realizace zakázky.
    • Administrativní podpora obchodníka.
    • Prodej zakázek na showroomu.
    • Objednávky zboží u dodavatelů, kontrola termínů dodání.
    • Spolupráce na zajištění chodu showroomu.

    Požadavky

    • Příjemné vystupování a vysoká míra empatie.
    • Znalost základních obchodních dovedností.
    • Práce na počítači (excel, word). Znalost práce v informačním systému výhodou.
    • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.
    • Dobré organizační schopnosti.

    Nabízíme

    • Práci na HPP v přátelském kolektivu.
    • Nástup možný ihned.
    • Ohodnocení odpovídající výkonu. Motivační provizní systém.
    • Moderní zázemí a kvalitní vybavení.
    • Firemní benefity.

    Napište nám

    Pošlete nám své CV a my se Vám ozveme

    Napište nám