Sledujte nás

KAZETOVÉ MARKÝZY

Designové subtilní boxy ochrání látku a prodlouží životnost

Markýza B24

Markýza B25

Mezi nejluxusnější možnosti zastínění terasy, balkónu či verandy patří kazetová markýza. Je krásně vzdušná přitom vás ochrání před spalujícím sluncem i deštěm. I proto patří mezi oblíbenou volbu. Kazetová markýza navíc představuje zajímavý designový prvek exteriéru. Rádi uzpůsobíme markýzu na míru vašim potřebám. Poradíme, jak vše co nejlépe sladit s okolím a fasádou domu. Díky našemu profesionálnímu týmu designérů získáte dokonalý venkovní prostor.

 

V čem je kazetová markýza jedinečná? Nosným profilem je kazeta, ve které je umístěný výsuvný mechanismus a tkanina, zkrátka všechny prvky markýzy. A právě kazeta je největší předností. Pokud zrovna markýzu nevyužíváte, stříšku jednoduše zatáhnete do schránky, kde je chráněná před ostrými slunečními paprsky, deštěm, silným větrem a dalšími rozmary počasí. Kazeta poskytuje ochranu také před nečistotami a vlhkostí. Díky tomu se výrazně prodlouží životnost nejen textilie, ale také celého mechanismu.

 

Výsuvné markýzy jsou ideální zejména na otevřená prostranství. Zastíní balkóny, terasy, verandy i zimní zahrady nebo světlíky a ateliérová okna. Instalují se na stop nebo na zeď. Vše záleží na vašich potřebách a požadavcích – možnosti jsou takřka neomezené.

Tkaniny kazetových markýz jsou ošetřeny impregnací proti vodě a nečistotám. Poměrně dobře také odolávají větru. Nabízíme řadu barevných provedení. Kovové části lze nalakovat do jakékoliv barvy RAL. Jednotlivé typy kazetových markýz vynikají specifickými vlastnostmi. Zvolit můžete například kazetovou markýzu s výsuvným volánem proti nízkému slunci, nebo markýzu s robustní konstrukcí, která je vysoce odolná.

 

Výsuvné kazetové markýzy mají velmi jednoduché ovládání pomocí dálkového ovladače. Všechny prvky jsou kompatibilní se Somfy chytrou domácností a dají se napojit na inteligentní řízení Smart Home. V případě potřeby tak markýzu snadno zatáhnete a můžete si užívat sluníčka.

 

Přijďte se přesvědčit do našeho showroomu, že kazetová markýza bude tou správnou volbou. Prohlédnete si typy látek i jednotlivá provedení a získáte jasnější představu, jestli je kazetová markýza to, co chcete. Pokud hledáte kompaktní exteriérové stínění luxusního rázu, který podtrhne moderní vzhled novostavby, s kazetovou markýzou neuděláte chybu.